VÍTEJTE V MILÁNĚ

Od roku 1967 se nádobí Philipiak Milano vyrábí v továrně na okraji Milána, které se považuje za hlavní město módy a finanční a hospodářské centrum Itálie. Zde jsme vyvinuli a rozvinuli mnohá technická řešení, která slouží našim zákazníkům.

Milano
HISTORIE 1965 -1990

1965 - starší z bratrů, Davide Garavaglia, předčasně umírá. Jeho syn Ennio spolupracuje se svým strýcem Battistou při řízení společnosti.
1967 - vzniká značka SILGA. Ve stejné době do společnosti vstupuje Battistův mladý, vzdělaný syn Fulvio Garavaglia.
1970 - je založena společnost ICIT srl, která zahajuje svou činnost v Buccinascu.
70. léta - další dynamický růst a první mezinárodní obchodní partnerství, mimo jiné s německou skupinou Fissler a švýcarskou marketingovou skupinou AMC Internazional. Spuštění moderních a automatizovaných výrobních linek.
1981 - výstavba výrobní haly v Mazzo di Rho určené k výrobě výrobků pro sektor HORECA.
1983r. - Umírá spoluzakladatel společnosti Battista Garavaglia. Vedení podniku přebírá šestatřicetiletý Fulvio.
1990r. - Setkání s Milanem Jankovičem a začátek více než 20leté spolupráce se značkou ZEPTER International.

Milano
Milano
HISTORIE 1992-2000

90. léta - prodej značky EVERYTHING FOR HOUSE a oddělení značek AMC, SILGA a FISSLER. Vývoj a uvedení nádobí SILGA EKOLOGA z nerezavějící oceli pro vaření bez vody a smažení bez tuku.
1992 - Začátek spolupráce se značkou Rösle společnosti Marktoberdorf v Oberallgau v Bavorsku. Uvedení řady nádobí SILGA TEKNIKA z nerezavějící oceli a společné dobytí německého trhu se společností Öffene Küche.
1995 - Ve spolupráci se skupinou Fissler Group se v sektoru HORECA v Německu a Rakousku velmi úspěšně prosazují řady EUROSILGA a EUROELLE pro stravovací a hotelová zařízení.
Přelom 90. a 2000. let - expanze na asijské trhy a prezentace sortimentu na veletrzích v Soulu, Hongkongu a Tokiu, která vyvrcholila získáním nových kontraktů v Asii. Začátek spolupráce se značkou Tramontina a vývoz výrobků Silig do Ameriky se zákazníky v Brazílii, Spojených státech a Kanadě.

HISTORIE 2000 - 2023

2000 r. - Začátek spolupráce se značkou Philipiak v Polsku, která se díky houževnaté aktivitě svého zakladatele Tomasze Filipiaka stala během několika let lídrem v přímém prodeji v zemi na Visle.
2010r. - Další rozvoj spolupráce se značkou Philipiak vede k tomu, že Philipiak přebírá část akcií italské továrny. Výroba nádobí nejvyšší kvality spojuje Garavaglia a Filipiak na další expanzi a rozvoj na východních trzích včetně Ruska a Ukrajiny.
2021r. - po 54 letech řízení podniku SILGA se Fulvio Garavaglia rozhoduje prodat své podíly rodině Filipiak, která zaručuje věrnost společnosti tradici a obchodním zásadám jejích zakladatelů a zároveň plánuje její další rozvoj v nové realitě sjednocené Evropy.

Milano

Inovace od roku 1967

V našem závodě neustále provádíme špičkový výzkum a testování, abychom zabezpečili trvanlivost, výkon a účinnost našich výrobků. Využíváním nejmodernějších technologií, zaváděním inovativních strategií jsme se stali lídrem, spolupracujícím s nejlepšími značkami dodávajícími kuchyňské spotřebiče a získáváme ocenění za vynikající kvalitu a oddanost tradici zdravého stravování.


Recepty pro různé příležitosti

Vepřové maso v ústřicové omáčce se zeleninou

Vepřové maso v ústřicové omáčce se zeleninou

 40 min

Žampionová polévka

Žampionová polévka

 55 min

Vepřové sendviče

Vepřové sendviče

 75h

Jogurtový koláč

Jogurtový koláč

 55 min

Hrášková polévka

Hrášková polévka

 1h 25 min

Milano