VÍTEJTE V MILÁNĚ

Od roku 1967 se nádobí Philipiak Milano vyrábí v továrně na okraji Milána, které se považuje za hlavní město módy a finanční a hospodářské centrum Itálie. Zde jsme vyvinuli a rozvinuli mnohá technická řešení, která slouží našim zákazníkům.

Milano
HISTORIE 1965 -1990

1965 - starší z bratrů, Davide Garavaglia, předčasně umírá. Jeho syn Ennio spolupracuje se svým strýcem Battistou při řízení společnosti.
1967 - vzniká značka SILGA. Ve stejné době do společnosti vstupuje Battistův mladý, vzdělaný syn Fulvio Garavaglia.
1970 - je založena společnost ICIT srl, která zahajuje svou činnost v Buccinascu.
70. léta - další dynamický růst a první mezinárodní obchodní partnerství, mimo jiné s německou skupinou Fissler a švýcarskou marketingovou skupinou AMC Internazional. Spuštění moderních a automatizovaných výrobních linek.
1981 - výstavba výrobní haly v Mazzo di Rho určené k výrobě výrobků pro sektor HORECA.
1983r. - Umírá spoluzakladatel společnosti Battista Garavaglia. Vedení podniku přebírá šestatřicetiletý Fulvio.
1990r. - Setkání s Milanem Jankovičem a začátek více než 20leté spolupráce se značkou ZEPTER International.

Milano
Milano
HISTORIE 1992-2000

90. léta - prodej značky EVERYTHING FOR HOUSE a oddělení značek AMC, SILGA a FISSLER. Vývoj a uvedení nádobí SILGA EKOLOGA z nerezavějící oceli pro vaření bez vody a smažení bez tuku.
1992 - Začátek spolupráce se značkou Rösle společnosti Marktoberdorf v Oberallgau v Bavorsku. Uvedení řady nádobí SILGA TEKNIKA z nerezavějící oceli a společné dobytí německého trhu se společností Öffene Küche.
1995 - Ve spolupráci se skupinou Fissler Group se v sektoru HORECA v Německu a Rakousku velmi úspěšně prosazují řady EUROSILGA a EUROELLE pro stravovací a hotelová zařízení.
Přelom 90. a 2000. let - expanze na asijské trhy a prezentace sortimentu na veletrzích v Soulu, Hongkongu a Tokiu, která vyvrcholila získáním nových kontraktů v Asii. Začátek spolupráce se značkou Tramontina a vývoz výrobků Silig do Ameriky se zákazníky v Brazílii, Spojených státech a Kanadě.

HISTORIE 2000 - 2023

2000 r. - Začátek spolupráce se značkou Philipiak v Polsku, která se díky houževnaté aktivitě svého zakladatele Tomasze Filipiaka stala během několika let lídrem v přímém prodeji v zemi na Visle.
2010r. - Další rozvoj spolupráce se značkou Philipiak vede k tomu, že Philipiak přebírá část akcií italské továrny. Výroba nádobí nejvyšší kvality spojuje Garavaglia a Filipiak na další expanzi a rozvoj na východních trzích včetně Ruska a Ukrajiny.
2021r. - po 54 letech řízení podniku SILGA se Fulvio Garavaglia rozhoduje prodat své podíly rodině Filipiak, která zaručuje věrnost společnosti tradici a obchodním zásadám jejích zakladatelů a zároveň plánuje její další rozvoj v nové realitě sjednocené Evropy.

Milano

Inovace od roku 1967

V našem závodě neustále provádíme špičkový výzkum a testování, abychom zabezpečili trvanlivost, výkon a účinnost našich výrobků. Využíváním nejmodernějších technologií, zaváděním inovativních strategií jsme se stali lídrem, spolupracujícím s nejlepšími značkami dodávajícími kuchyňské spotřebiče a získáváme ocenění za vynikající kvalitu a oddanost tradici zdravého stravování.


Recepty pro různé příležitosti

Sýrovo-česneková pomazánka

Sýrovo-česneková pomazánka

 10 min

Pizza - rychlé, křupavé těsto

Pizza - rychlé, křupavé těsto

 1h 10 min

Těstoviny alla Norma

Těstoviny alla Norma

 35 min

Gruzínský chléb s masem ( Chaczapuri)

Gruzínský chléb s masem ( Chaczapuri)

 4h

Pomazánka z pečené papriky

Pomazánka z pečené papriky

 50 min

Milano